DRUK UV 2019-04-02T08:04:06+00:00

DRUK UV

TRWAŁY NADRUK W TECHNOLOGII UV

Niezależnie od tego, czy planujemy nadruk na szyldzie reklamowym, czy też wykonanie kasetonów zależy nam na tym, żeby nadruk był estetyczny, trwały oraz odporny na niszczące działanie czynników zewnętrznych. Taki właśnie jest nadruk wykonany w technologii druku UV. Druk UV to innowacyjna technologia druku, w ramach której nadruk utrwala się przy użyciu promieniowania ultrafioletowego. Utrwalony nadruk staje się odporny na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu technologia druku UV jest coraz częściej wykorzystywana do zastosowań zewnętrznych. Druk na PCV stosowany jest w przypadku materiałów reklamowych oraz elementów ozdobnych, a dzięki technologii druku UV zachowuje swe pierwotne właściwości przez długi czas.

Na jakich powierzchniach można wykonać druk UV?

Druk UV wykonuje się na materiałach sztywnych. Bardzo dobrze sprawdzają się tutaj: drewno, papier, karton, szkło, ceramika, tworzywa sztuczne, powierzchnie wykonane z PCV, płyty MDF, płyty z tworzyw sztucznych i wiele innych. Druk na PCV wykazuje najlepsze właściwości ze względu na jednostajną powierzchnię. Druk na PCV nie blaknie pod wpływem światła, a kolory są równie intensywne co w pierwotnym projekcie.

Druk UV a stopień odwzorowania koloru

W zależności od koloru materiału, na którym wykonuje się nadruk można drukować bez poddruku lub z nim. Wydruki bez poddruku wykonuje się przede wszystkim na powierzchniach białych lub kremowych. Wykorzystanie poddruku umożliwia uzyskanie identycznego efektu, tj. pełnego odwzorowania koloru, na dowolnym podłożu. Druk na PCV nie blaknie pod wpływem światła, a kolory są równie intensywne co w pierwotnym projekcie.

NIE TYLKO WARSZAWA

Warszawa to nasza siedziba, ale nadruki UV wykonujemy dla Klientów z całego kraju. Nasza oferta obejmuje projekt oraz wykonanie kreacji reklamowej, jak również jej montaż w dowolnym miejscu w Polsce.

Zapraszamy do przetestowania wysokojakościowego druku w technologii UV do zastosowań zewnętrznych – od szyldów reklamowych, po materiały promocyjne.

CENNIK

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI?

  • kolorystyka CMYK
  • optymalne ustawienie koloru czarnego to C 40%, M 40%, Y 40%, K 100%
  • czcionki zamienione na krzywe
  • rozdzielczość grafiki 300 dpi
  • spady (nadlewki) po 3mm z każdej stron
  • przy grafikach wymagających frezowania, akceptujemy wyłącznie plik wektrorowe
  • preferowane formaty plików: PDF, TIFF, PSD, JPG