LITERY PRZESTRZENNE 2018-11-06T10:04:13+00:00

LITERY PRZESTRZENNE

REKLAMA W TRÓJWYMIARZE

Litery przestrzenne to zarazem efektowny, jak i efektywny sposób na promocję. Doskonale sprawdzają do prezentacji witryn sklepowych, lokali usługowych oraz firm, którym zależy na podniesienie prestiżu i oryginalnej formie reklamy.

Litery 3D mogą przyjmować postać reklamy świetlnej lub niepodświetlanych liter przestrzennych. Te pierwsze, podobnie jak podświetlane kasetony reklamowe, stanowią doskonałą formę zewnętrznej reklamy całodobowej, która jest widoczna niezależnie od warunków atmosferycznych oraz pory dnia. Świecące litery przestrzenne znajdują również zastosowanie we wszelkiego rodzaju lokalach rozrywkowych – kręgielniach, dyskotekach, pubach i innych. Wszędzie tam, gdzie panuje półmrok. Litery niepodświetlane najlepiej sprawdzają się wewnątrz – to bardzo dobry pomysł na niestandardowy szyld reklamowy lub dekorację biura. Coraz częściej po litery przestrzenne sięgają także dekoratorzy wnętrz mieszkalnych.

WARSZAWA – DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ LITERY 3D W AGE OF COLOR?

Nasze litery 3D charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz gwarancja zachowania kształtu, jaką zapewnia dokładne cięcie komputerowe oraz wykorzystanie lekkich materiałów. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań Klienta możemy wykonać litery przestrzenne z PCV, plexi lub styroduru. Dodatkowo w ofercie posiadamy litery podświetlane LED oraz litery 3D bez podświetlenia, te drugie wykonujemy z wysokogatunkowego styroduru.

Klientów zainteresowanych innymi formami reklamy przestrzennej i świetlnej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kasetonów reklamowych.

Litery przestrzenne jest to bardzo efektowny sposób na prezentacje witryn sklepowych, lokali usługowych oraz firm, którym zależy na podniesienie prestiżu i oryginalnie formie reklamy. Ich wysoka jakość oraz zachowanie kształtu gwarantuje dokładne cięcie komputerowe oraz zachowanie lekkich materiałów typu PCV, plexi czy styrodur. Dzięki temu reklama daje efektywny wygląd trójwymiarowy liter. Wykonujemy dwa rodzaje podświetlane litery LED oraz litery wykonane ze styroduru.

Litery przestrzenne świetlne – jest to reklama 3D wykonana w formie przestrzennych napisów lub logotypów podświetlanych diodami LED. Do produkcji korzystamy z szerokiego asortymentu jak np.: stal nierdzewna, aluminium, tworzywa sztuczne, taśmy alurapid oraz miedź. Boki liter wykonane są z aluminium a lico to wysokiej jakości podświetlana płyta z plexi. Litery są najczęściej wykorzystywane na elewacjach lub szczytach budynków.

Litery ze styroduru – styrodur to twardy, nienasiąkliwy, odporny na warunki atmosferyczne materiał. Litery na nim wykonane możemy dowolnie pomalować ponieważ materiał bardzo dobrze chłonie farbę. To co odróżnia litery ze styroduru od podświetlanych to przystępna cena. Litery wykonane z tego materiału nadają się do zastosowania wewnętrznego jak również zewnętrznego. Proponujemy także wykończenia w formie naklejonego lica z plexi, PCV i innych tworzyw, dzięki którym litera nabierze dodatkowego blasku.