FOLIE / NAKLEJKI 2018-10-03T09:44:26+00:00

NAKLEJKI/FOLIE

NAKLEJKI REKLAMOWE

Folie reklamowe są popularnym i chętnie wykorzystywanym przez reklamodawców nośnikiem komunikatu marketingowego. Dlaczego?

Naklejki reklamowe są stosunkowo proste w aplikacji i niezwykle uniwersalne. Można je naklejać na dowolne płaskie powierzchnie – tablice ogłoszeń, szyby, ściany, a nawet podłogi. Pod tym względem są bardziej funkcjonalne i uniwersalne niż tradycyjne nośniki przekazu reklamowego, takie jak plakaty drukowane na papierze czy ścianki wystawiennicze. Ich dodatkowym atutem jest element zaskoczenia, jaki można za ich sprawą uzyskać – folie reklamowe dają możliwość aplikacji reklamy w różnych, także trudnodostępnych miejscach. To sprawia, że doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie z różnych względów

WARSZAWA – DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ NAKLEJKI REKLAMOWE W AGE OF COLOR?

Jesteśmy młodym i prężnie rozwijającym się zespołem, który nie boi się inwestycji w innowacyjność. Dzięki temu Naszym Klientom możemy zaoferować wysokiej jakości naklejki reklamowe do różnych zastosowań, które drukujemy przy użyciu maszyn zapewniających fotograficzną jakość wydruku. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów pochodzących od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Dzięki temu nasze naklejki są estetyczne, trwałe oraz łatwe w aplikacji i demontażu.

Klientów zainteresowanych wykonaniem wysokiej jakości naklejek reklamowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi foliami oraz ich właściwościami, które zostały opisane poniżej. W ofercie posiadamy folie reklamowe do różnych zastosowań.

RODZAJE FOLII: 

Folia biała monomeryczna – jest to ekonomiczna folia samoprzylepna do zastosowań krótko i średniookresowych na równych powierzchniach. Przeznaczona jest zarówno do aplikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Występuje w wersji matowej, błyszczącej oraz przezroczystej. W przypadku zastosowańzewnętrznych sugerujemy zabezpieczenie wydruku laminatem z filtrem UV zabezpiecza to wydruk przed promieniowaniem słonecznym, który niekorzystnie wpływa na trwałość kolorów. Laminowanie to naniesienie dodatkowej transparentnej folii na gotowy wydruk, dzięki temu nasza praca jest również zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas aplikacji i użytkowaniu.

Folia polimerowa – jest to folia do zastosowań średnio i długookresowych na wymagających płaskich oraz lekko pofalowanych powierzchniach. Materiał posiada wyjątkową trwałość nawet do 7 lat, dzięki temu możemy zastosować folie do aplikacji w miejscach gdzie czynnik czasu ma duże znaczenie. Folia najczęściej jest stosowana do częściowego oklejania samochodów. Występuje w wersji matowej, błyszczącej oraz przezroczystej. W przypadku zastosowań zewnętrznych sugerujemy zabezpieczenie wydruku laminatem z filtrem UV zabezpiecza to wydruk przed promieniowaniem słonecznym, który niekorzystnie wpływa na trwałość kolorów. Laminowanie to naniesienie dodatkowej transparentnej folii na gotowy wydruk, dzięki temu nasza praca jest również zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas aplikacji i użytkowaniu.

Folia wylewana – jest to folia przeznaczona do wydruków o długim okresie trwałości i wysokiej jakości wydruku. Producenci folii zakładają trwałość koloru w przedziale 8-10 lat. Najczęstsze zastosowanie folii to reklama na auta o dużej liczbie przetłoczeń. Dzięki niskiej grubości folii 55 mikronów folia jest idealna do oklejenia nawet przy najbardziej wymagającym samochodzie. W przypadku zastosowań zewnętrznych sugerujemy zabezpieczenie wydruku laminatem z filtrem UV zabezpiecza to wydruk przed promieniowaniem słonecznym, który niekorzystnie wpływa na trwałość kolorów. Laminowanie to naniesienie dodatkowej transparentnej folii na gotowy wydruk, dzięki temu nasza praca jest również zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas aplikacji i użytkowaniu.

Folia szroniona (do druku) – jest  to folia samoprzylepna, imitująca piaskowanie szkła, tzw. szkło mrożone. Wykorzystywana do reklamy w witrynach o przeszklonych drzwiach, dla uzyskania efektu oszronienia lub piaskowania. Folia najczęściej występuje w kolorze srebrnym lub złotym, pozostałe kolory są dostępne pod specjalnie zamówienie. Materiał świetnie rozprasza światło, dzięki temu świetnie nadaje się do biur, gabinetów lekarskich bądź banków.

Folia OWV (okienna) – jest to specjalnie dziurkowana krótkookresowa folia samoprzylepna, najczęściej wykorzystywana do klejenia witryn sklepowych, szyb samochodowych. Folia tworzy efekt tzw. lustra weneckiego to znaczy po zadrukowaniu z zewnątrz widać tylko powierzchnie z nadrukowaną grafiką, a z wewnątrz widać wszystko. Niestety efekt ten nie zachodzi, gdy w pomieszczeniu jest jaśniej niż na zewnątrz.

Folia adhezyjna – jest to rodzaj folii, który przybiera do gładkiej oczyszczonej powierzchni bez zastosowania kleju (działa na zasadzie oddziaływania międzycząsteczkowego). Folia jest idealnym rozwiązaniem do krótkookresowych prezentacji oraz wywieszania informacji oraz reklam. Folia usuwa się bez pozostałości. Dzięki swoim właściwościom folię można wielokrotnie „przeklejać” tak aby wybrać idealne miejsce na reklamę.

Folia EASY DOT – jest to folia umożliwiająca łatwą i szybką aplikację nawet przy dużych powierzchniach. Posiada specjalny klej DOT, który umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz ewentualne przeniesienie w inne miejsce bez utraty właściwości klejących materiału. Występuje w wersji matowej, błyszczącej oraz przezroczystej. W przypadku zastosowań zewnętrznych sugerujemy zabezpieczenie wydruku laminatem z filtrem UV zabezpiecza to wydruk przed promieniowaniem słonecznym, który niekorzystnie wpływa na trwałość kolorów. Laminowanie to naniesienie dodatkowej transparentnej folii na gotowy wydruk, dzięki temu nasza praca jest również zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas aplikacji i użytkowaniu.

Folia YUPO TAKO – jest to rodzaj papieru syntetycznego przywierający do wszystkich gładkich powierzchni wyłącznie dzięki swojej unikalnej strukturze mikro przyssawek – bez użycia kleju. Materiał nadaje się do aplikacji tymczasowych i wszędzie tam, gdzie liczy się pozostawienie oklejonej powierzchni w nienaruszonym stanie. Yupo tako to produkt do wielokrotnego użytku po osłabienie siły przywierania spowodowanym zanieczyszczeniem wystarczy przemyć go wodą, a produkt będzie działa jak nowy.

Folia odblaskowa (do druku) – jest to samoprzylepna wylewana folia PCV, została stworzono do produkcji znaków drogowych, tablic informacyjnych i reklamowych o krótkim okresie przydatności. Folia może być przyklejana na powierzchnie metalowe, aluminiowe lub z PCV. W ofercie znajdują się folie 1 generacji czyli te do druku oraz 2 generacji tzw. plastra miodu wyłącznie w określonych kolorach.

Folia magnetyczna (czarna) – jest to łatwo usuwalny nośnik reklamy. Najczęściej wykorzystywany do tworzenia reklamy wizualnej na pojazdach służbowych lub gadżetach reklamowych na metalowe elementy. Występuje w wersji czarnej i białej. Maksymalna szerokość roli to 61 cm.

PLOTOWANIE

W naszej ofercie znajdziecie państwo też opcje plotowania folii. Jest to proces komputerowego wycinania dowolnych kształtów za pomocą plotera tnącego. Dzięki temu możemy przygotować specjalne szablony na ściany lub plotowane elementy do oklejania. System OPOS pozwala nam na wycinanie folii po obrysie co pozwala na bardzo dokładne produkcję nawet najmniejszych naklejek.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI?

  • kolorystyka CMYK
  • optymalne ustawienie koloru czarnego to C 40%, M 40%, Y 40%, K 100%
  • czcionki zamienione na krzywe
  • rozdzielczość grafiki 300 dpi
  • spady (nadlewki) po 3mm z każdej strony
  • przy grafikach wymagających plotowanych (wycinanych), akceptujemy wyłącznie plik wektorowe
  • preferowane formaty plików: PDF, TIFF, PSD, JPG