druk na drewnie 2021-05-12T12:51:47+00:00

DRUK NA DREWNIE

Druk na drewnie

druk na drewnieDruk na drewnie to popularna metoda znakowania znajdująca zastosowanie w przemyśle reklamowym oraz przy produkcji akcesoriów do dekoracji wnętrz. Coraz większą popularnością cieszy się również drukowanie zdjęć na drewnie – oryginalna usługa, dzięki której możemy tworzyć unikalne pamiątki i upominki.

Marka Age of Color oferuje wysokiej jakości druk na drewnie z wykorzystaniem technologii druku UV. Druk UV na drewnie odznacza się wysoką estetyką, trwałością oraz odpornością na szkodliwe odziaływanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu powstający nadruk na drewnie jest bardzo wyraźny, a zarazem niezwykle trwały i z powodzeniem może być użytkowany zarówno w aplikacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Druk na drewnie jest stosowany w przypadku materiałów reklamowych, tablic i tabliczek informacyjnych, a także elementów ozdobnych, a dzięki technologii druku UV nadruk zachowuje swoją pierwotną formę i żywą kolorystykę przez długi czas.

Druk UV na drewnie a stopień odwzorowania koloru

W zależności od efektu wizualnego, jaki chcemy uzyskać druk na drewnie wykonuje się bez poddruku lub z nim. W sytuacji, kiedy zależny nam na wiernym odwzorowaniu kolorystycznym projektu nadruk na drewnie wykonamy na wcześniej przygotowanym poddruku. Poddruk umożliwia uzyskanie pełnego odwzorowania koloru na dowolnym podłożu. W przypadku realizacji, które z zamierzenia mają się odznaczać pewnym stopniem surowości nadruk UV wykonujemy bez poddruku.

Zamawiając druk na drewnie warto pamiętać o tym, że powierzchnia, na której drukujemy nie jest idealnie równa i jednorodna. Ma to bardzo duży wpływ na efekt finalny nadruku, który na drewnie prezentuje się zupełnie inaczej niż w przypadku PCV.

Drukowanie na drewnie już od jednego egzemplarza

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów marka Age of Color oferuje wysokiej jakości drukowanie na drewnie. Na podłożach drewnianych wykonujemy nadruki reklamowe i informacyjne. Zajmujemy się znakowaniem gadżetów reklamowych oraz drukowaniem elementów ozdobnych. Drukujemy zdjęcia oraz różnego rodzaju druki spersonalizowane. Dekorujemy statuetki, nagrody, medale okolicznościowe na potrzeby eventów sportowych i wiele innych.

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy Klientów biznesowych i prywatnych z Warszawy, jak i całego kraju. Projekty do druku na drewnie możecie nam Państwo dostarczyć drogą elektroniczną. Zapewniamy niezmiennie wysoką jakość druku niezależnie od realizowanego nakładu oraz korzystne warunki współpracy. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.