Druk na płótnie 2021-05-12T11:43:25+00:00

DRUK NA PŁÓTNIE

Dekoruj wnętrze według własnych pomysłów – druk na płótnie i na tkaninach nie tylko w Warszawie

druk na płótnie

Niezwykle modnym akcentem w aranżacjach nowoczesnych wnętrz jest druk na płótnie, który oferują drukarnie nie tylko w Warszawie. Taki druk można zamówić również drogą internetową. Wyjątkowo stylowe, łączące tendencje klasyczne z nowoczesnym minimalizmem wydruki na płótnie można zamawiać w drukarniach, posiadających wysokiej klasy sprzęt, umożliwiający druk na płótnie w wysokiej rozdzielczości. Usługą powiązaną jest tutaj druk na tkaninach, który można wykorzystać zarówno w przypadku obrazów, jak i dekoracji różnego rodzaju tekstyliów użytkowych. Druk na tkaninach to usługa zbliżona do druku na płótnie, ale nie tożsama, dlatego nie należy zakładać, ze drukarnia oferująca wydruk obrazów na płótnie na pewno podejmie się realizacji druku na tkaninach użytkowych czy dekoracyjnych.

Jak powstaje druk na płótnie, czy drukarnie z Warszawy przodują w jakości usług?

Zamówienie najwygodniej jest złożyć za pomocą witryny internetowej drukarni. Aby skorzystać z oferty wydruków na płótnie, wystarczy wybrać jedną z wielu, dostępnych w galerii grafik, bądź wczytać własne zdjęcie lub grafikę. Drukarnia, przed zadrukowaniem płótna grafiką z kolekcji klienta zajmuje się dostosowaniem jej jakości do optymalnego efektu za pomocą retuszowania w programie. Należy wybrać rozmiar obrazu oraz jego formę. Wydruki na płótnie realizowane są w Warszawie i wielu miastach w kraju w postaci obrazów pojedynczych, podwójnych lub potrójnych, składających się z części, które zawieszane są obok siebie w niewielkiej odległości. Do wyboru jest również obraz pojedynczy, złożony z kolażu zdjęć. Druk odbywa się przy użyciu urządzeń, zapewniających wysoką rozdzielczość obrazu. Stosowane jest płótno canvas, posiadające strukturę płótna malarskiego. Dzięki temu druk na płótnie prezentuje się profesjonalnie. Wydrukowany obraz na płótnie naciągany jest na lekką, solidną ramę, dzięki czemu obraz jest doskonale naprężony i mimo upływu czasu prezentuje się doskonale.

Wysoka jakość nadruków na płótnie – gdzie mogą trafić obrazy?

Obraz bezramowy na płótnie czyli nadruk na płótnie canvas prezentuje się nowocześnie, dzięki minimalistycznej formie. Zamawiając druk na płótnie warto starannie zaplanować wielkość oraz tematykę, odpowiednie do konkretnego pomieszczenia. Wydruki na płótnie prezentują się stylowo zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych. Druki na płótnie prezentują się doskonale w salonie, w sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w przedpokoju, gdzie często potrzebujemy odpowiedniej dekoracji, która zadba o doskonały efekt wizualny strefy wejściowej. Wiele lokali usługowych, gastronomicznych, hoteli w Warszawie zamawia druk na płótnie, aby ozdobić wnętrza unikalnymi dekoracjami. Zamówienie złożyć można przez stronę internetową.

Druk na tkaninach – na jakich tekstyliach możemy wykonać nadruk?

Druk na tkaninach to usługa wykraczająca poza wykonywanie nadruków na popularnych canvasach. Zlecając w drukarni druk na tkaninach możemy zamówić nadruk na koszulkach, torbach, poduszkach, chustach i wielu innych tekstyliach użytkowych i dekoracyjnych. Jedną z tkanin, która doskonale sprawdza się w druku jest bawełna, ale nadruki możemy wykonywać także na tkaninach z domieszką tworzyw sztucznych. Dla uzyskania najlepszego rezultatu przed zleceniem druku na tkaninach warto upewnić się, jakie tkaniny obsługuje wybrana przez nas drukarnia i jakie technologie druku wykorzystuje.

Podobnie jak w przypadku druku na płótnie zlecenia druku na tkaninach możemy składać drogą mailową. Przesyłając grafiki do druku warto pamiętać o zachowaniu odpowiednio wysokiej rozdzielności obrazu.