NAKLEJKI EKOLOGICZNE 2021-12-07T10:23:21+00:00

Naklejki ekologiczne

eco naklejkaNaklejki to uniwersalny nośnik reklamy, z którego możemy korzystać na wiele sposobów – od dekoracji witryn w salonach sprzedaży i punktach obsługi klienta, przez mobilną reklamę na samochodach, aż po etykietki na produktach. Ich podstawową zaletą jest uniwersalny charakter, dzięki któremu naklejki ECO mogą być użytkowane praktycznie wszędzie – w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że Twoi Klienci i Kontrahenci przywiązują coraz większą wagę do produktów i usług wytwarzanych/świadczonych bez szkody dla środowiska naturalnego. W tej sytuacji korzystanie z ekologicznych nośników reklamy, jakimi są folie ECO to atut przekładający się na pozytywny wizerunek firmy.

Folie ekologiczne do produkcji naklejki ECO

Folie ekologiczne bez PVC to wszechstronne nośniki reklamy, z zalet których możemy korzystać w nieograniczonym zakresie. Charakteryzują się wysoką trwałością, konkurencyjną ceną, doskonałą jakością druku oraz łatwością aplikacji i usuwania grafik. To doskonała baza do produkcji wszelkiego rodzaju naklejek i nalepek reklamowych, promocyjnych i informacyjnych.

Podłoża drukowe bez PVC oferują właściwości fizyczne zbliżone do właściwości folii tradycyjnie wykorzystywanych w branży marketingowej. Dzięki temu przejście na rozwiązania ECO nie musi skutkować obniżeniem jakości czy trwałości kreacji reklamowej – niezależnie od tego czy są to niewielkie naklejki ekologiczne czy wyroby wielkopowierzchniowe. Wydruki na ekologicznych foliach 3M™ Envision™ 48C oraz 3M™ Envision™ 480Cv3 przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Spektrum ich zastosowań jest bardzo szerokie i w niczym nie ustępuje zastosowaniom tradycyjnych naklejek na foliach z PVC.

Wysokiej jakości naklejki ekologiczne – z korzyścią dla Twojej firmy i środowiska naturalnego

Klientów zainteresowanych zamówieniem ekologicznych naklejek lub zastosowaniem folii EKO w kreacjach reklamowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy naklejki ekologiczne zgodnie z projektem własnym oraz projektem powierzonym. Oferujemy druk na folii ECO, naklejki wycinane po obrysie, wlepki i wiele więcej. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na Państwa pytania i wątpliwości i doradzi folie ekologiczne, które najlepiej sprawdzą się w danym zastosowaniu. Jesteśmy przekonani, że ze względu na wysoką precyzję druku oraz jakoś i trwałość nośnika reklamy oferowane naklejki ekologiczne doskonale odpowiedzą  na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Państwa biznesu.