Oznakowanie budynków 2021-05-17T09:13:02+00:00

Oznakowanie budynków

Oznakowanie budynków – Budujemy rozpoznawalność Twojej marki

oznakowanie budynkówSzerokorozumiane kreacje poligraficzne i reklamowe to wyroby powszechnie wykorzystywane jako materiały aranżacyjne utożsamiające obiekt z konkretną firmą. Dzięki odpowiednio dobranym kreacjom poligraficznym budujemy rozpoznawalność marki i kotwiczymy ją w świadomości potencjalnych klientów w bardzo konkretnym punkcie na mapie miasta. To niezwykle istotne, zwłaszcza teraz, kiedy nasi klienci coraz mniej wiedzą na temat firm oferujących produkty i usługi w ich najbliższym sąsiedztwie.

Oznakowanie budynków to usługa, przy pomocy której budujemy rozpoznawalność i świadomość marki tworząc określoną aranżację obiektu – jego oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Jej zadaniem jest wyróżnienie siedziby firmy na tle tkanki miasta, a zarazem zwiększenie jej dostępności tak dla klienta lokalnego, jak i potencjalnych kontrahentów.

Z czego składa się oznakowanie budynków?

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, które dyktuje przede wszystkim architektura danego obiektu oraz forma użytkowania przestrzeni oferujemy pełne oznakowanie wizualne zewnętrzne i wewnętrzne. Przy czym zakres usługi każdorazowo dostosowujemy do konkretnych potrzeb i możliwości danej marki.Na potrzeby naszych Klientów projektujemy i wykonujemy kreacje znajdujące zastosowanie zarówno w przypadku aranżacji budynków użytkowanych przez firmę na wyłączność, jak również współdzielenia nieruchomości z innymi firmami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

Podczas realizacji kreacji dedykowanych do oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego budynku wykorzystujemy nowoczesne technologie i zaawansowane technologicznie urządzenia. W zależności do specyfiki realizacji nadruk wykonujemy w technologii druku UV, która doskonale sprawdza się do zastosowań zewnętrznych. Jednocześnie dysponujemy urządzeniami umożliwiającymi nam frezowanie CNC.

Oznakowanie budynków – Warszawa i okolica

Usługi związane z oznakowaniem budynków oferujemy na potrzeby firm działających na terenie miasta Warszawa i okolicy. Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalne projekty oraz precyzyjne wykonanie zestawu kreacji przeznaczonych do aranżacji zewnętrznej i wewnętrznej obiektu.