ROLLUPY /ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE 2022-07-27T07:12:50+00:00

ROLLUPY / ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE

WARSZAWA – JAK SIĘ DOBRZE ZAPREZENTOWAĆ NA TARGACH, KONFERENCJACH ORAZ INNYCH EVENTACH?

roll upy

Targi branżowe, wystawy i konferencje to doskonałe okazje do bezpośredniej interakcji z potencjalnymi odbiorcami naszych produktów i usług. To także miejsca, w których na stosunkowo niewielkie przestrzeni spotyka się wielu przedsiębiorców o zbliżonej ofercie handlowo-usługowej. Co zrobić, żeby nasze stoisko wyróżniało się na tle konkurencji?

Aranżacja przestrzeni wystawienniczej to istotny element targów, jak również każdej większej imprezy. Odpowiednio zaaranżowane stoisko zwróci uwagę odwiedzających i skłoni ich do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Dlatego przygotowując się do targów oraz eventów branżowych warto zwrócić szczególną uwagę na systemy wystawiennicze, dzięki którym stworzymy unikalną, a zarazem profesjonalną przestrzeń do promocji naszej marki.

Jak efektywnie zaaranżować przestrzeń wystawienniczą?

Do aranżacji przestrzeni wystawienniczej można wykorzystać szeroką gamę przestrzennych kreacji reklamowych, takich jak:

 • roll upy,
 • standy reklamowe,
 • ścianki wystawiennicze.

Standy reklamowe pomogą nam w interesujący sposób zaprezentować faktyczny produkt, który odwiedzający będą mogli zobaczyć/dotknąć. Ważne, żeby projekt standu korespondował z systemem identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, przy czym nie należy zapominać, że im bardziej oryginalny stand, tym większe zainteresowanie będzie wzbudzała jego zawartość.

Ścianki wystawiennicze tworzą tło naszego stoiska. Możemy je wykorzystać jak baner reklamowy do przekazywania komunikatu marketingowego lub jak fototapety do aranżacji oraz dekoracji przestrzeni wystawienniczej.

Roll upy to natomiast doskonałe tablice reklamowe, dzięki którym w efektowny sposób możesz promować markę lub wybrany produkt.

Autorskie systemy wystawiennicze na zamówienie

Klientów zainteresowanych aranżacją przestrzeni wystawienniczej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy systemy wystawiennicze o zróżnicowanym przeznaczeniu, które doskonale wpisują się w odmienne potrzeby różnych branż i możliwości aranżowanej przestrzeni. Nasze systemy wystawiennicze charakteryzuje duża elastyczność, w ramach której możemy tworzyć kreacje o dowolnych rozmiarach i liczbie elementów.

Projektując kompleksowe systemy wystawiennicze zwracamy szczególną uwagę na to, żeby zachować pełną zgodność z systemem identyfikacji wizualnej firmy, a jednocześnie przemycić oryginalne szczegóły, które przyciągną uwagę uczestników targów/eventu. W swoich kreacjach wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, które gwarantują doskonałą prezencję oraz trwałość systemu.

ROLLUPY to wygodna, elegancka i skuteczna forma reklamy. Są to stojaki reklamowe, których konstrukcie umożliwia łatwe i szybkie składanie i rozkładanie. Zapewniają doskonałą wizualizacje firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Wydruki w rollup-ach są wykonane z materiałów poliestrowych i polipropylenowych nie przepuszczających światła. Konstrukcje stanowią elementy aluminiowe. Systemy występują w kilku wersja, zachęcamy do zapoznania się z nimi przed dokonaniem wyboru.

Rollup standard – model ekonomiczny, którego cechuje niska cena oraz wysoka dostępność towaru. Wydruk wykonujemy na materiale Blockout PET, jest to gładki materiał z wkładką nie przepuszczający światła. Posiada wytrzymałą kasetę wykonaną w całości z aluminium anodowanego. W komplecie jest torba transportowa.

Rollup LUX – to świetniej jakości, solidna, trwała aluminiowa konstrukcja. Kaseta jest dwukrotnie cięższa niż w systemie standardowym dzięki temu Rollup jest bardziej stabilny. W komplecie jest wytrzymała torba transportowa z podwójną wkładką.

Rollup Exclusive – najwyższy model kasety. Przeznaczony dla wyjątkowo wymagających klientów. Elegancka konstrukcja z matowego aluminium z chromowanymi bokami bez dodatkowych nóżek. W komplecie jest wytrzymała torba transportowa z podwójną wkładką.

Rollup dwustronny – przeznaczony do prezentacji dwustronnej. Dzięki zastosowaniu dwóch powierzchni zadruku, grafika po obu stronach może być różna. W komplecie jest torba transportowa.

X-banery – to najlżejsza i najtańsza forma stojaka reklamowego dostępnego naszej ofercie. Wydruk na tworzywie blockout 440g rozpinany w tzw. „pajączka”. System jest wykonany z lekkiego wytrzymałego włókna szklanego.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI?

 • kolorystyka CMYK
 • optymalne ustawienie koloru czarnego to C 40%, M 40%, Y 40%, K 100%.
 • czcionki zamienione na krzywe
 • rozdzielczość grafiki 200 dpi
 • spady (nadlewka) minimum 50mm na dole pracy
 • efekty typu cienie i przezroczystości powinny byś spłaszczone
 • makiety do przygotowania ścianek wysyłamy po ustalenie szczegółów
 • preferowane formaty plików: PDF, TIFF, PSD, JPG

Specyfikacja POBIERZ

ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE

W naszej ofercie znajdą Państwo również  ścianki wystawiennicze. Jest to idealna reklama na targi, konferencje, stoiska promocyjne bądź jako ścianka prasowa. W podstawowej ofercie posiadamy kilka wersji ścianek:

POP-UP – ścianka z zapięciami, mocowania brytów magnetyczne. W komplecie: konstrukcja, torba transportowa oraz kufer. Ścianki są wielokrotnego użytku tak więc może służyć jako reklama na kilku imprezach. Występują w wersji prostej i łukowej. Dostępna w kilku szerokościach. Ścianki reklamowe mogą być skonfigurowane według indywidualnych kryteriów.

ŚCIANKI TEKSTYLNE – elementy wykonane są z aluminium, niezwykle łatwa konstrukcja i montaż. System pozwala na przedstawienie grafiki z tkaniny, która łatwo naciąga się na ramy. Usuniecie lub zastąpienie materiału jest niezwykle łatwe. Produkt jest idealnym rozwiązaniem, gdy grafika jest często wymieniana. Do ścianki dołączane jest pudło transportowe. Takie ścianki reklamowe sprawdzą się w przypadku targów branżowych, gdzie ekspozycja jest często zmieniana na inną.

HOP-UP – to napinany, prosty system wystawienniczy z grafiką na tkaninie. Jest to nowa generacja prezentacji w dużym formacie bez żadnych łączeń. Lekki, przenośny system łatwy w rozkładaniu, oferuje maksymalny elekt przy minimalnym nakładzie. W zestaw wchodzi funkcjonalna torba transportowa na kółkach. Takie ścianki reklamowe są obecnie jednymi z najnowocześniejszych materiałów ekspozycyjnych.

Ścianki POP-UP magnetyczne wycena indywidualna.