TAPETY ECO 2021-12-07T11:39:07+00:00

TAPETY ECO

Fototapeta może służyć celom dekoracyjnym lub wizerunkowym. W przestrzeni biznesu tapety ekologiczne coraz częściej wykorzystuje się do budowy przyjaznego wizerunku firmy, która wytwarza produkty/świadczy usługi w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego. I choć każda tapeta papierowa może być uznana za ekologiczną, Klientów zainteresowanych prawdziwie ekologicznymi fototapetami do firmy lub plakatami promocyjnymi zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z produktem, jakim są nasze fototapety i plakaty ECO.

Czym charakteryzują się tapety ekologiczne?

Do produkcji szeregu tapet i fototapet wykorzystuje się wybielacze chlorowe i barwniki syntetyczne – substancje, które same w sobie nie są przyjazne dla środowiska, nie wspominając nawet o procesie ich wytwarzania. Dlatego tapety ECO i prawdziwie ekologiczne plakaty to te, które wykonuje się z niebielonego papieru, przy użyciu naturalnych barwników. Przykładem takiego produktu jest tapeta fizelinowa, na którą składają się wyłącznie naturalne składniki – włókna celulozy i włókna tekstylne.

Wyroby poligraficzne ECO, takie jak tapety, fototapety, plakaty czy afisze charakteryzują się oryginalną prezencją, w ramach której świadomy ekologicznie Klient i/lub Kontrahent z łatwością rozpozna markę realizującą odpowiedzialną kampanię promocyjną i reklamową.

Fototapety i plakaty ECO w budowie wizerunku firmy

Rosnąca świadomość ekologiczna, a zarazem moda na ekologię przyczyniły się do sytuacji, w której szereg konsumentów zwraca szczególną uwagę na wybór produktów/usług realizowanych i dostarczanych z poszanowaniem środowiska naturalnego. W tym kontekście budowa wizerunku marki, jak również promocja towarów i usług z wykorzystaniem tak charakterystycznych materiałów poligraficznych jak fototapety i plakaty ECO może być jednym z narzędzi świadomie wykorzystywanych do kreowania przyjaznego wizerunku firmy. Co ważne, nowoczesne technologie produkcji pozwalają na tworzenie naprawdę atrakcyjnych kreacji reklamowych i wizerunkowych w oparciu o materiały przyjazne dla środowiska i surowce pochodzące z recyclingu. Dzięki temu decydując się na tapety ekologiczne w siedzibie firmy czy punktach obsługi klienta nie musimy wybierać między ekologią a estetyką.

Klientów zainteresowanych projektem i kompleksowym wykonaniem tapety, fototapety lub plakatu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie dostarczania kreacji wizerunkowych i reklamowych, jak również w pracy z nowoczesnymi materiałami ekologicznymi. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów w zakresie kompleksowej produkcji kreacji reklamowych.