WIZYTÓWKI 2022-01-28T13:16:17+00:00

WIZYTÓWKI

Wizytówka jest najbardziej klasyczną formą reklamy bezpośredniej. Dzięki niej nawiążesz pierwszy kontakt z klientem i nadasz Twojej firmie profesjonalny wizerunek. Wizytówki wykonujemy w dwóch standardowych wymiarach 85x55mm oraz 90x50mm, gramatura papieru to 350. Dla uszlachetnienia pokrywamy papier dodatkową folia w trzech rodzajach – matowej, połysk oraz delikatnej w dotyku folii typu „soft touch”.

Oferujemy cyfrowy druk wizytówek niskonakładowy oraz wysokonakładowy druk offsetowy. W druku cyfrowy proces produkcji wizytówek trwa 2-3 dni, w przypadku druku offsetowego ten termin jest dłuższy i wynosi 4-5 dni.

Ponadto w technologii offsetowej stosujemy lakier UV, który nakładamy na wybrane elementy dzięki czemu są dodatkowo wyróżnione.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI?

  • rozdzielczość grafik 300 dpi
  • optymalne ustawienie koloru czarnego to C 40%, M 40%, Y 40%, K 100 %
  • kolorystyka CMYK
  • czcionki zamienione na krzywe
  • preferowane formaty plików: PDF, TIFF, PSD, JPG

MAKIETY:

Wizytówka 85 x 55 mm POBIERZ

Wizytówka 90 x 50 mm POBIERZ

Age of Color. Twoja profesjonalna drukarnia wizytówek.

Jak pozostać w pamięci potencjalnych klientów i kontrahentów, dając sobie tym samym szansę na podpisanie owocnych umów i współprac? Oczywiście przy pomocy wizytówki. To narzędzie, które zawiera wszelkie najważniejsze informacje kontaktowe do Ciebie i Twojej firmy. W skutecznej autopromocji pomoże Ci nasza drukarnia wizytówek Age of Color.

Oferujemy wysokiej jakości druk wizytówek w pełni dopasowanych do indywidualnych wizji i wymagań naszych Klientów. Wybierając na współpracę z nami sam decydujesz o ostatecznym wyglądzie Twojej wizytówki. Gwarantujemy otwartość na realizację najśmielszych projektów, precyzję wykonania, terminowość i pomoc specjalistów na każdym etapie współpracy.

Jak na profesjonalną drukarnię wizytówek przystało, dysponujemy bogatym i nowoczesnym parkiem technologicznym. Posiadamy najlepszego rodzaju sprzęt renomowanych producentów, obszerny zakres materiałów i szerokie możliwości druku. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet najśmielsze projekty wizytówek, uzyskując w efekcie produkt spełniający wszelkie oczekiwania.

Drukujemy wizytówki dla Klientów z miasta Warszawa i nie tylko

Zainteresowanych drukiem wizytówek w naszym wykonaniu zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i współpracy. Nasza drukarnia zlokalizowana jest w mieście Warszawa, jednak na miejscu wykonujemy wizytówki na zamówienie dla Klientów z całej Polski.

W przypadku pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i ustalimy indywidualne warunki realizacji zlecenia druku Twoich wizytówek. Zapraszamy!