Dibond 2019-10-07T11:03:21+00:00

Dibond

WARSZAWA – REKLAMA NA MIARĘ STOLICY

Projektując kreacje reklamowe powinniśmy pamiętać, że reklama jest nie tylko nośnikiem informacji, ale przede wszystkim wizytówką naszej marki. Wykonana z niskogatunkowych materiałów może przynieść więcej strat niż pożytku. Dlatego wykonując nasze reklamy dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć kreacje o wysokich walorach estetycznych oraz trwałości odpowiadającej warunkom i okresowi eksploatacji danej reklamy. Jednym z materiałów konstrukcyjnych, po które sięgamy szczególnie chętnie są płyty Dibond.

Jaką rolę pełnią płyty Dibond w reklamie?

Dibond to płyta kompozytowa. Składa się z kilku warstw aluminium i rdzenia z polietylenu, dzięki czemu jest dużo bardziej wytrzymała niż arkusz czystego aluminium, a jednocześnie tak samo bezproblemowa w obróbce mechanicznej. Wykorzystując frezowanie CNC można w niej wycinać różne kształty, jednocześnie personalizując powierzchnię płyty dowolnym grawerunkiem. To właśnie możliwość obróbki mechanicznej w połączeniu z trwałością oraz lekkością materiału sprawiły, że płyty Dibond są tak chętnie wykorzystywane w branży reklamowej. Tworzy się z nich m.in.:

  • tablice reklamowe,
  • szyldy reklamowe,
  • kasetony świetlne.

 

Kreacje reklamowe wykonane na bazie Dibond charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi oraz podwyższoną odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Płyty Dibond są bowiem odporne na wysokie i niskie temperatury, deszcz, wilgoć oraz promieniowanie słoneczne. Wykonane na ich bazie tablice i szyldy można z powodzeniem stosować na zewnątrz budynków. Z pewnością nie wyblakną i nie będą się rozwarstwiały.

Kreacje na bazie Dibond – Warszawa i okolice

Naszym Klientom oferujemy możliwość wykonania dowolnej kreacji reklamowej z wykorzystaniem wysokiej jakości płyt kompozytowych Dibond. Naszą specjalnością są przede wszystkim autorskie projekty tablic oraz szyldów reklamowych do zastosowań zewnętrznych, które realizujemy na bazie płyt Dibond. Ten sam materiał wykorzystujemy do wyrobu zewnętrznych i wewnętrznych kasetonów świetlnych.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.