OKLEJANIE SAMOCHODU 2022-07-27T07:07:02+00:00

OKLEJANIE SAMOCHODU

OKLEJANIE SAMOCHODU

oklejanie samochodów, aut warszawa

Oklejanie samochodów przy użyciu folii jest doskonałym i niedrogim sposobem na reklamę. Grafika na autach jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy pasująca na każdy typ pojazdu. Auto z Twoją reklamą poruszające się po miastach jest idealną mobilną formą marketingu, która przez długi okres pozostanie w nienaruszonym stanie. Jako firma wykonująca oklejanie aut, dbamy o to żeby nasze projekty wyróżniały klienta na tle konkurencji i przyciągały uwagę odbiorców. Oryginalny projekt jest szczególnie ważny w miastach takich, jak Warszawa, Katowice, Szczecin – wszędzie tam, gdzie natężenie ruchu jest duże a oklejanie aut staje się coraz bardziej popularne.

Oklejanie samochodów odbywa się na kilku etapach:

  • Pierwszym podstawowym jest dopasowanie grafiki do wymiarów samochodów, aby idealnie wpasować grafikę na auto używamy profesjonalnych siatek.
  • Drugim etapem jest dobranie odpowiedniej folii do kształtu auta. Pozwoli to na zoptymalizowanie kosztów. Gdy auto posiada płaskie powierzchnie typu kontener, izoterma płaska karoseria stosujemy folie monomeryczną. Pozwala to na zminimalizowanie kosztów, minus jest jednak żywotność tę folii, ponieważ producent oferuje 2 lata gwarancji. Taka techniką wykonuje się oklejanie aut dostawczych i autobusów. Jeżeli auto wymaga bardziej plastycznego materiału korzystamy z długookresowych folii polimerycznych i wylewanych. Pierwsza jest stosowana na auta w których jest mała liczba przetłoczeń i są wyginane w jednym kierunku. Folia wylewana przeznaczona jest na każdego typu kształt samochodu. Dzięki swojej wyjątkowej elastyczności pozwala na oklejenie nawet najbardziej trudnych kształtów. Folia posiada najdłuższą odporność na warunki atmosferyczne (do 10 lat).

W PRZYPADKU KAŻDEJ FOLII UŻYWAMY LAMINATÓW UV ZABEZPIECZAJĄCYCH WYDRUK

  • Trzeci etap to aplikacja folii. Jednakże przed pracą auto jest dokładnie oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń. Do tych czynności używamy specjalistycznych środków chemicznych czołowych producentów. Następnie jeżeli jest to koniecznie rozmontujemy wszystkie części, które mogą przeszkadzać i utrudniać prace podczas oklejania. Po pełnym oklejeniu auto przebywa w odpowiedniej temperaturze przez 24 godziny.

OKLEJANIE AUT – NOWY KOLOR BEZ MALOWANIA

Zmiana koloru auta jest dużo tańszą opcją od nieodwracalnego lakierowania. Jest to rozwiązanie odwracalne i bezpieczne, chroniące oryginalny lakier samochodu przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi typu kamienie. Ponadto oklejanie samochodów folią zabezpiecza lakier przed skutkami korozji. Oklejamy zarówno nowe auta jak również starsze w celi odświeżenia wyglądu samochodu. Podczas zmiany koloru korzystamy z możliwie każdej folii oferowanej przez każdego producentów. W ofercie mamy folie firm: Oracal, Avery, MacTac, 3M, Hexis, KPMF, Arlon, Grafityp. Każdy producent posiada szeroką gamę kolorów, u nas za pomocą wzorników możesz wybrać niepowtarzalny kolor twoich marzeń.

Poniżej prezentujemy orientacyjny cennik oklejenia samochodów

W każdej modelu wyceniona jest najdroższa folia wylewana. W celu re-kalkulacji na inny folię prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Oklejanie aut flotowych wykonujemy w dowolnym miejscu, również poza Warszawą.

W każdej modelu wyceniona jest najdroższa folia wylewana. W celu re-kalkulacji na inny folię prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zapraszamy do galerii żeby zobaczyć nasze realizacje.

GALERIA