KASETONY 2020-10-22T07:52:09+00:00

KASETONY

REKLAMY, KTÓRE ŚWIECĄ PRZYKŁADEM

Warszawa, Katowice, Wrocław to miasta kolorowe od reklam outdoorowych. Uwagę przechodniów i kierowców co krok przykuwają kolorowe banery i siatki reklamowe, plakaty, szyldy oraz oklejone witryny sklepowe. Co zrobić, żeby spośród masy innych to właśnie nasz komunikat reklamowy został zauważony?

Sekretem skutecznej reklamy jest prawidłowy dobór nośnika treści reklamowych do miejsca i sytuacji. Dlatego właściciele przydrożnych moteli, barów i restauracji tak chętnie sięgają po reklamy świetlne, które są dobrze widoczne w nocy i przykuwają uwagę spragnionych odpoczynku kierowców. Czy to oznacza, że podświetlane kasetony reklamowe sprawdzają się wyłącznie przy drogach? Otóż nie.

Kasetony reklamowe stanowią doskonałą całodobową formę reklamy o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki oświetleniu typu LED reklamy świetlne są doskonale widoczne 24 godziny na dobę, nawet przy najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Dlatego są bardzo efektywne jako drogowskazy oraz szyldy zawieszane na fasadach budynków. Odpowiednio wykonane dodatkowo podnoszą rangę marki, produktu lub usługi, który promują. Reklamy świetlne stanowią doskonałe uzupełnienie identyfikacji wizualnej marki, w ramach której obok eleganckich kasetonów można również sięgnąć po litery przestrzenne oraz szyldy reklamowe.

Klientów zainteresowanych reklamami świetlnymi zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo trzy modele kasetonów reklamowych:

Kasetony z licem z plexi – jest to model najbardziej ekonomiczny a zarazem cieszący się ogromną popularnością. Przeznaczony do montażu na płasko do elewacji budynku. Boki kasetonu zbudowane są z profilu aluminiowego, lica z plexi Opla oraz tyłu z PCV. W każdej konstrukcji montujemy pionowe poprzeczki wzmacniające, przez które kaseton montowany jest na podłożu. Dla zwiększenia efektu wizualnego i zwiększenia trwałości oraz zabezpieczenia przed utlenieniem, ramę zalecamy pomalować proszkowo.

Kaseton z dibondu – jest to model charakteryzujący się wysoką trwałością i estetyką wizualną. Składają się z lica oraz stelażu wewnętrznego. Lico wykonane jest z płyty kompozytowej na której wyfrezowana jest grafika. Dzięki odpowiednim zagięciom kaseton tworzy jednolitą bryłę. Przy takim wykończeniu kasetonu świeci tylko logo i grafika, która przyciąga uwagę klienta.

Kasetony z licem napinanym – jest to model przeznaczony do obrandowania dużych powierzchni bez łączeń. Lico jest wykonane z miękkiego materiału do podświetleń backlit z nadrukowaną grafiką z podwójnym nasyceniem koloru. Kaseton może mieć nawet kilkanaście metrów długości. Konstrukcje boczną stanowią specjalne profile aluminiowe z zatrzaskami wraz ze wzmocnieniami.