CNC 2021-05-12T11:42:17+00:00

CNC Warszawa

CNC W REKLAMIE – TWORZYMY PROFESJONALNE KREACJE REKLAMOWE

Frezowanie CNC to rodzaj obróbki skrawaniem z zastosowaniem układu sterowania numerycznego. Wykorzystanie CNC umożliwia szybką i precyzyjną obróbkę materiału przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej powtarzalności wycinanego kształtu oraz wykonywanego grawerunku. To sprawia, że frezowanie CNC można wykorzystać m.in. do personalizacji gadżetów reklamowych, na których napis chcemy nanieść przy pomocy grawerunku, a nie nadruku. Grawerunek doskonale sprawdza się w przypadku wyrobów metalowych i drewnianych, a także detali wykonanych z tworzyw sztucznych. Poleca się go przede wszystkim do personalizacji gadżetów o przedłużonej trwałości oraz gadżetów użytkowanych w warunkach, w których tradycyjny nadruk mógłby się okazać niewystarczający.

Frezowanie CNC w reklamie

Ze względu na szerokie możliwości obróbki materiałów powszechnie wykorzystywanych w kreacjach reklamowych, takich jak płyty PCV, dibond czy plexi frezowanie CNC znajduje wiele zastosowań w marketingu. Obok wspomnianej powyżej personalizacji gadżetów reklamowych obróbkę CNC można wykorzystać także do:

  • produkcji materiałów POS,
  • wycinania liter,
  • wycinania szablonów,
  • wycinania nietypowych form,
  • grawerowania tabliczek informacyjnych,
  • personalizacji systemów wystawienniczych, w szczególności elementów konstrukcyjnych wykonywanych z tworzyw sztucznych.

 

CNC – Warszawa wymaga więcej

Niezależnie od tego czy zamawiamy gadżety reklamowe, czy też materiały POS szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na jakość wyrobów gotowych oraz ich zgodność z systemem identyfikacji wizualnej marki. Frezowanie to jedna z metod umożliwiających osiągnięcie wysokiej jakości efektu wizualnego przy zachowaniu powtarzalności wzoru/kształtu niezależnie do realizowanego nakładu. Oznacza to, że decydując się na kreacje reklamowe wykonywane przy użyciu obróbki skrawaniem lub plotera mamy nie tylko gwarancję uzyskania bardzo dobrego efektu wizualnego, ale przede wszystkim gwarancję jego powtarzalności na każdym personalizowanym elemencie.

Z jakości uzyskiwanej dzięki zastosowaniu CNC i plotera korzystamy również w przypadku realizacji pojedynczych kreacji reklamowych – szyldów, liter przestrzennych, finezyjnie formowanych stanowisk wystawienniczych i gablot z plexi. Dzięki temu uzyskujemy najwyższą jakość wyrobu gotowego, który przecież będzie wizytówką Twojej marki.