KATALOGI 2022-01-28T13:07:22+00:00

KATALOGI

Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy.

Oferujemy katalogi w oprawie klejonej, zeszytowej oraz spiralowanej. W oprawie zeszytowej do wykorzystania jest od ośmiu do kilkudziesięciu stron na napierze 130g, 170g lub na papierze offetowym 90g. Do wyboru są okładki o grubości 250g i 350g. W ofercie są również katalogi, które realizujemy w całości na kredzie 130g, 170g lub 250g. Do uszlachetnienia katalogu stosujemy folię mat lub połysk jeżeli to nie wystarczy to możemy zastosować lakier UV na okładkę.

Katalog klejony to doskonałe rozwiązanie dla tych którzy chcą zaprezentować jeszcze więcej. Objętość katalogu od 4+48 do nawet 4+256 stron. Wnętrze katalogu drukujemy na offsecie 90g, kredzie 130g bądź 170g. Okładkę na grubszym papierze 250g, 300g oraz 350g. Okładkę możemy uszlachetnić jednostronnie folią matową, błyszczącą lub soft touch, a dodatkowo pokryć lakierem UV wybiórczym. Całość oprawimy w technologii PUR. Dzięki temu Twój katalog będzie trwały i elegancki.

Katalogi wyceniamy indywidualnie.

Katalogi reklamowe 

Prowadzisz firmę i posiadasz w swojej ofercie obszerną gamę zróżnicowanych produktów i usług? Chcesz w przejrzysty sposób zaprezentować je potencjalnym klientom lub kontrahentom? Pomogą Ci w tym katalogi reklamowe wykonawstwa naszej drukarni Age of Color. Wykorzystasz je w bezpośrednim kontakcie z klientem i partnerem biznesowym, podczas spotkań w siedzibie firmy, a także na targach, konferencjach oraz szkoleniach.

Specjalizujemy się w druku wysokiej jakości, solidnych i eleganckich katalogów reklamowych. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym. Posiadamy nowoczesny sprzęt, obszerny zakres materiałów i szerokie możliwości druku. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet najśmielsze projekty katalogów reklamowych – w pełni dopasowanych do indywidualnych wizji i wymagań.

Wykonujemy druk katalogów dla Klientów z całego miasta Warszawa i nie tylko

Wszystkich zainteresowanych drukiem katalogów w naszym wykonaniu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną ofertą i współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, otwartość na realizację najśmielszych projektów, terminowość oraz rzetelne doradztwo na każdym etapie współpracy.

Siedziba naszej drukarni zlokalizowana jest w mieście Warszawa, jednak podejmujemy się realizowania zleceń dla Klientów z całej Polski. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą, udzielą niezbędnych informacji i dołożą starań, by zaproponowane katalogi reklamowe spełniły wszelkie oczekiwania i wymagania.