WINDERY/FLAGI 2022-07-27T07:18:47+00:00

WINDERY / FLAGI

Windery to doskonała forma flag reklamowych, które idealnie służą przy promocji firmy. System składa się z lekkiego masztu, flagi z nadrukiem oraz odpowiedniej podstawy. Przeznaczony jest do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz. Najczęściej stosuje się taką formę reklamy podczas eventów, imprez masowy lub jako produkt do promocji całosezonowej w okolicy sklepów lub innych punktów sprzedaży. Wydruk jest odporny na warunki atmosferyczne więc nie trzeba się obawiać o uszkodzenie flagi przez czynniki atmosferyczne. W zależności od miejsca przeznaczenia flag dobierana jest odpowiednia podstawa/stopa. Windery występują w wielu kształtach i rozmiarach, dzięki czemu możemy dobrać wymiar flagi do miejsca, którym dysponujemy.

WARSZAWA UDEKOROWANA WE FLAGI

Flagi reklamowe (windery) to jeden z najpopularniejszych obecnie niestandardowych nośników treści marketingowych. Do niedawna zarezerwowane głównie dla firm promujących się na eventach, obecnie coraz częściej widziane w centrach dużych miast windery przykuwają uwagę i pomagają szybko trafić do celu. A celem może być praktycznie wszystko – szkoła językowa, modna restauracja, sklep ze sprzętem sportowym i znacznie więcej!

Flagi reklamowe są z powodzeniem wykorzystywane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Ich zaletą jest widoczność, dzięki czemu powszechnie wykorzystuje się je nie tyle do przekazywania komunikatu marketingowego, ile do zwiększenia rozpoznawalności marki oraz widoczności jej siedziby lub mobilnego punktu sprzedaży.

Jak zbudowane są windery?

System winderów składa się z lekkiego masztu, flagi z nadrukiem oraz odpowiedniej podstawy. Podstawę, często nazywaną stopą dobiera się w zależności od uwarunkowań terenu, na jakim stanie flaga. Inne podstawy stosuje się w przypadku podłoża asfaltowego, a inne w przypadku imprez plenerowych organizowanych na łąkach, itp.

Flagi reklamowe występują w wielu kształtach i rozmiarach, dzięki czemu możemy wybrać rozmiar flagi w zależności od potrzeb Klienta.

WARSZAWA – DLACZEGO PO WINDERY WARTO SIĘ WYBRAĆ DO AGE OF COLOR?

Zależy nam na zadowoleniu Naszych Klientów, dlatego dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów. Nasze flagi reklamowe wykonujemy z wysokogatunkowych materiałów, jednocześnie dbając o trwałość nadruku, który jest odporny na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

W zależności do potrzeb Klienta możemy przygotować same windery lub w pakiecie z innymi elementami aranżacji stanowisk wystawienniczych oraz mobilnych punktów sprzedaży.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI?

  • kolorystyka CMYK
  • optymalne ustawienie koloru czarnego to C 40%, M 40%, Y 40%, K 100%
  • czcionki zamienione na krzywe
  • rozdzielczość grafiki 200 dpi
  • spady (nadlewki) po 30mm z każdej strony
  • wewnętrzny margines minimum 50mm od krawędzi
  • dodatkowo niezbędne jest umieszczenie na grafice do druku linii (w wektorze) obrazujących kształt flagi po obszyciu
  • preferowane formaty plików: PDF, TIFF, PSD, JPG

MAKIETY:

Winder XS POBIERZ

Winder S POBIERZ

Winder M POBIERZ

Winder L POBIERZ

Winder XL POBIERZ