TECZKI 2022-01-28T13:23:51+00:00

TECZKI

Teczka ofertowa to jeden z najlepszych sposobów na podniesienie prestiżu firmy. Teczka na dokumenty, którą wykorzystamy podczas spotkania biznesowego będzie doskonałym nośnikiem reklamy, przez widniejące na niej dane czy też logo Twojej firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo teczki ofertowe w kilku standardach w formacie A4 na papierze o gramaturze 350. Proponujemy teczki z nadrukiem w wersji standard oraz standard plus. Każda z naszych propozycji posiada wycięte miejsce na wizytówkę. Teczki możemy zabezpieczyć folią matową, połysk ponadto zastosować lakier wybiórczy UV. Teczki dostępne są zarówno w wersji jednobigowym grzbietem jak i dwubigowym. Wykonujemy zarówno nadruk jednostronny jak i dwustronny.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI?

  • kolorystyka CMYK
  • optymalne ustawienie koloru czarnego to C 40%, M 40%, Y 40%, K 100
  • czcionki zamienione na krzywe
  • rozdzielczość grafiki 300 dpi
  • spady (nadlewki) po 5mm z każdej strony
  • wewnętrzny margines 5mm z każdej strony
  • preferowane formaty plików: PDF, TIFF, PSD, JPG

MAKIETY:
Teczka Standard Plus A4 1 mm 294 POBIERZ

Teczka Standard A4 1 mm 294 POBIERZ

Teczki reklamowe

Teczki na najważniejsze firmowe dokumenty wcale nie muszą być nudne, szare i nijakie. W prosty sposób możesz zmienić je w atrakcyjny dodatek, który nie tylko skutecznie przechowa wszelkie pisma czy umowy, ale jednocześnie zareklamuje Twoją firmę i zwiększy widoczność marki. Jak to zrobić? Zamawiając teczki reklamowe w drukarni Age of Color!

Nasze wieloletnie doświadczenie nie zawiedzie Twoich nawet najbardziej wymagających potrzeb i oczekiwań względem zarówno projektu, jak i również wykonania teczek. Dysponujemy bogatym i nowoczesnym zapleczem technicznym. Posiadamy sprzęt najlepszego rodzaju renomowanych producentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet najśmielsze projekty teczek ofertowych, uzyskując w efekcie wysokojakościowy produkt, zaspokajający wszelkie wymagania.

Drukujemy teczki dla Klientów z całej Warszawy i nie tylko

Wszystkich zainteresowanych teczkami reklamowymi w naszym wykonaniu zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i złożenia zamówienia. Zapraszamy do współpracy zarówno małe, średnie, jak i również duże przedsiębiorstwa oraz instytucje. Drukujemy teczki dla Klientów nie tylko z terenu miasta Warszawa i okolic, lecz również całej Polski.

Jesteśmy profesjonalnym i godnym zaufania partnerem w biznesie, o czym świadczy stale powiększające się grono zadowolonych Klientów zaopatrujących się w naszej drukarni w teczki ofertowe. W razie pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i ustalimy indywidualne warunki realizacji zlecenia.