PŁYTY DISPA 2021-12-07T10:15:07+00:00

PŁYTY DISPA I PŁYTY ECO

Efektywna komunikacja wizualna wymaga zastosowania odpowiednich materiałów. W przypadku zastosowań wewnętrznych mogą to być płyty Dispa, w przypadku aplikacji zewnętrznych o wiele lepiej sprawdzą się płyty ECO. Wybór płyt ekologicznych przekłada się na możliwość tworzenia atrakcyjnych nośników reklamy i informacji, przy jednoczesnym budowaniu przyjaznego wizerunku firmy jako marki troszczącej się o środowisko naturalne.

Ekologiczna płyta bez PVC to materiał, który – w zależności czy wybierzemy płyty Dispa czy płyty ECO produkowane z surowców pochodzących z recyclingu – pod względem parametrów fizycznych w żaden sposób nie odbiega o tablic i szyldów wykonywanych starszymi technologiami. Płyty ekologiczne oferują bardzo dobre parametry pod względem odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe oddziaływanie czynników środowiskowych. Równocześnie pozwalają na tworzenie atrakcyjnego i trwałego druku, dzięki czemu tablice i szyldy ECO odznaczają się walorami estetycznymi i funkcjonalnymi.

Płyty Dispa do zastosowań wewnętrznych

Płyty Dispa to kartonowe płyty ekologiczne, które wykonuje się w 100% z papieru certyfikowanego FSC. Płyty charakteryzują się lekkością i wytrzymałością. Są łatwe w obróbce i pozwalają uzyskać bardzo intensywne kolory nadruku. To czyni je świetnym materiałem do komunikacji wewnętrznej. Tablice i szyldy ECO powstałe na bazie płyt Dispa bardzo dobrze sprawdzą się także w krótkoterminowych zastosowaniach zewnętrznych i w aplikacjach w miejscach, których nośnik reklamy/informacji jest osłonięty przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Dispa to płyta bez PVC.

Płyty ECO do zastosowań zewnętrznych

Płyty ECO do zastosowań zewnętrznych to nie zawsze płyty w całości pozbawione PVC. Szereg oferowanych w branży reklamowej rozwiązań z zakresu płyt ekologicznych to materiały produkowane z wykorzystaniem surowców pochodzących z recyclingu. Podłoża oferują bardzo dobre parametry użytkowe, dzięki którym reklama zachowuje walory wizualne i informacyjne przez długi czas eksploatacji.

Klientów zainteresowanych wykonaniem nośników reklamy na bazie płyt ECO – materiałów z tworzyw sztucznych oraz kartonowych płyt Dispa – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego nośnika Państwa treści.