BANERY ECO 2021-12-06T12:59:08+00:00

BANERY ECO

Baner to obecnie najbardziej popularna forma reklamy, dzięki której możemy kierować do odbiorców dowolny przekaz w formie treści bądź obrazu. Ze względu na łatwość odbioru banery skutecznie przyciągają wzrok potencjalnego Klienta, jednocześnie przekładając się na budowanie rozpoznawalnego wizerunku Twojej firmy lub marki. Ich uniwersalny charakter sprawia, że mogą być eksponowane w każdym miejscu – w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Standardowo banery drukuje się na PVC. Osoby zainteresowane drukiem reklamowym na podłożach ekologicznych mogą wybierać spośród szerokiej oferty odpowiedników PCV, które pod względem parametrów fizycznych nie ustępują frontlitowi czy siatce mesh. Banery ekologiczne odznaczają się zatem tak samo wysoką jakością i trwałością jak nośniki reklamy starszej generacji.

Banery ekologiczne – reklama korzystna dla Twojej marki i środowiska naturalnego

Debata społeczna i polityczna na tematy ekologiczne stanowi tło dla działalności firmy na różnych polach, także w reklamie. Wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa znajduje bezpośrednie przełożenie na wybór produktów i usług, które są wytwarzane/świadczone w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego. W tym kontekście stosowanie ekologicznych materiałów w kreacjach reklamowych można wykorzystać do budowy pozytywnego wizerunku firmy. Banery ekologiczne stanowią zatem korzyść zarówno dla środowiska naturalnego, jak i marki zlecającej ich produkcję.

Oferując banery ECO dokładamy wszelkich starań, aby kreacje reklamowe odpowiadały na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dotyczy to zarówno doboru ekologicznych materiałów, jak i zapewnienia odpowiedniej jakości druku. Realizowany druk charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, co w połączeniu z bardzo dobrymi parametrami fizycznymi materiałów ECO przekłada się na możliwość stosowania reklamy wewnątrz i na zewnątrz.

Na jakich podłożach drukowane są banery ECO?

Frontlit, mesh i kilka innych materiałów z PVC standardowo wykorzystywanych do druku banerów i reklam zewnętrznych to tworzywa odznaczają cię się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niemal całkowitą niewrażliwością na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Odpowiedniki PCV, które wykorzystuje się do produkcji ekologicznych banerów mają identyczne lub zbliżone właściwości, co zawdzięczają precyzyjnemu doborowi surowców. Wytwarza się je z surowców przyjaznych dla środowiska oraz surowców pochodzących z recyclingu butelek PET.

Klientów zainteresowanych wykonaniem banneru EKO zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego materiału do druku banera lub innej kreacji reklamowej.