BILLBOARDY 2022-01-28T13:11:07+00:00

BILLBOARDY

BILLBOARDY są jedną z największych form reklamy outdoorowej. Standardowy wymiar billboardu to 504 x 238 cm oraz 600 x 300 cm. Cena jest ściśle zależna od nakładu druku. Materiał do druku billboardu to blueback producent zapewnia wodoodporność i nieprzezroczystość zadruku. Głównymi zaletami jest niewielki koszt w połączeniu z szeroki zasięgiem odbiorców.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI?

  • kolorystyka CMYK
  • optymalne ustawienie koloru czarnego to C 40%, M 40%, Y 40%, K 100%.
  • czcionki zamienione na krzywe
  • rozdzielczość maksymalna 100 dpi
  • spady (nadlewki) po 3mm z każdej strony
  • wewnętrzny margines wynosi 150mm z każdej strony
  • preferowane formaty plików: PDF, TIFF, PSD, JPG

MAKIETY:

Billboard 504×238 POBIERZ

Billboard 600×300 POBIERZ

Age of Color. Twój profesjonalny producent billboardów.

Billboardy reklamowe to zewnętrzne tablice, które służą do eksponowania często zmieniających się treści. Świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku małych, średnich, jak i dużych firm. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją działalność, nasze billboardy reklamowe pomogą zyskać marce rozpoznawalność. Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo już od jakiegoś czasu, billboardy Age of Color umożliwią wzmocnienie pozycji na rynku i pozyskanie nowych klientów.

Jako producent billboardów działamy w branży już wiele lat. Specjalizujemy się w druku wysokiej jakości billboardów w pełni dopasowanych do indywidualnych wizji i wymagań Klientów oraz specyfiki działalności danego przedsiębiorstwa. Posiadamy szeroki zakres materiałów, rozbudowany park maszynowy i wszystkie technologie nowoczesnego druku.

Wybierając współpracę z nami sam zadecydujesz o ostatecznym wyglądzie Twojego billboardu reklamowego. My zagwarantujemy precyzję wykonania, otwartość na realizację najśmielszych projektów, terminowość oraz rzetelne doradztwo i pomoc specjalistów na każdym etapie współpracy.

Wykonujemy billboardy na terenie całego miasta Warszawa i nie tylko

Zainteresowanych drukiem billboardów w naszym wykonaniu zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i złożenia zamówienia. Siedziba naszej drukarni wielkoformatowej zlokalizowana jest w mieście Warszawa, jednak na miejscu wykonujemy billboardy na zamówienie dla Klientów z całej Polski.

Jesteśmy rzetelnym, godnym zaufania producentem billboardów, o czym świadczy nieustannie zwiększające się grono zadowolonych Klientów korzystających z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.