Druk na szkle 2020-10-22T07:09:34+00:00

DRUK NA SZKLE

druk na szkle warszawa

Nowoczesne technologie umożliwiają stosowanie coraz to lepszych rozwiązań, które mają poprawić jakość druku. Materiały reklamowe, dekoracje do domu czy elementy aranżacji wnętrz wymagają kreatywnego podejścia, dlatego coraz powszechniejszy staje się druk na szkle. Taka metoda jest znana już od dawna, ale dopiero dzięki wdrożeniu zaawansowanych technologicznie maszyn drukowanie na szkle oferuje szersze możliwości. Ponadto nowoczesne techniki umożliwiają uzyskanie obrazu o intensywnym natężeniu kolorów oraz z odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Druk na szkle umożliwia stworzenie autorskich propozycji z wykorzystaniem zdjęć lub grafik, bez względu na ich wielkość. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ścianek reklamowych i kreatywnych projektów w wielu branżach, dlatego drukowanie na szkle nawet skomplikowanych motywów nie stanowi dla nas problemu.

Drukowanie na szkle Warszawa

Wykorzystując innowacyjne metody, jesteśmy w stanie wykonać druk na szkle nawet na dużej powierzchni. Dzięki temu klienci chętnie zlecają nam wykonanie projektu na przesuwanych drzwiach szafy czy całej ścianie. Drukowanie na szkle nie ogranicza nas także ze względu na skomplikowany wzór, gdyż specjalistyczne urządzenia są w stanie precyzyjnie odwzorować grafikę na powierzchni. Tak wiele możliwości sprawia, że klienci mają niespotykaną okazję aranżacji wnętrz według własnej wizji, używając do tego pamiątkowych zdjęć, grafik czy motywów, które dodadzą indywidualnego charakteru pomieszczeniom. Główne zalety, które wykazuje drukowanie na szkle to:

  • wytrzymałość,
  • możliwość dowolnej personalizacji grafiki,
  • indywidualny charakter fototapety,
  • nieograniczone możliwości druku,
  • odporność grafiki na blaknięcie czy ścieranie.

Swoją działalnością obejmujemy teren miasta Warszawa, jednak z naszych usług korzystają także klienci z okolicznych miejscowości.

Jeżeli chcą nam Państwo zlecić drukowanie na szkle, zapraszamy do kontaktu. Możemy pomóc w opracowaniu projektu oraz podpowiedzieć, w jaki sposób dopasować grafikę, aby pięknie prezentowała się na zadrukowanej powierzchni.