MONTAŻ REKLAM 2021-05-12T11:39:08+00:00

MONTAŻ REKLAM

Nasza firma oferuje szeroką gamę usług montażowych. Zakres naszych usług zaczyna się od pomiaru/inwentaryzacji kończąc na serwisie. Od początku istnienia firmy mocno stawialiśmy nacisk na pracę związane z montażem reklam. Aktualnie posiadamy wyspecjalizowany zespół montażystów którzy podejmą się każdej pracy. Wykonujemy usługi montażowe na terenie całej kraju i nie tylko. Mamy za sobą kilka ogólnopolskich kampanii reklamowych realizowanych w ekspresowym czasie realizacji. Zapraszamy do obejrzenia Galerii (fajnie jeśli byłby tu przekierowanie do galerii do zakładki montaże) z montażami wykonywanymi przez naszą firmę. Poniższy cennik ma charakter podglądowy ponieważ większość prac wyceniamy indywidualnie.

REKLAMY Z KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ

Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy nacisk na kompleksowość oferowanych usług. Dlatego ofertę drukarni szybko uzupełniliśmy o profesjonalny montaż reklam. Obecnie nasza firma oferuje szeroką gamę usług montażowych – od pomiaru/inwentaryzacji, poprzez montaż, kończąc na serwisie gotowych produktów.

Zespół Age of Color zajmuje się montażem oraz serwisem m.in.:

  • banerów i siatek reklamowych,
  • foli reklamowej – zarówno w zakresie oklejania samochodów, jak i wyklejania wielkoformatowych naklejek reklamowych,
  • wyklejaniem fototapet o różnych wymiarach,
  • liter przestrzennych z podświetleniem i bez,
  • kasetonów reklamowych z podświetleniem i bez.

NIE OGRANICZA NAS WARSZAWA

Naszą siedzibą jest Warszawa, ale nie ograniczają nas granice Miasta Stołecznego. Montaż reklam wykonujemy na terenie całej kraju i nie tylko. Dysponujemy wyspecjalizowanym zespołem montażystów, którzy podejmą się każdej pracy – od montażu pojedynczego banneru reklamowego, aż po obsługę ogólnokrajowej kampanii marketingowej. Z sukcesami obsłużyliśmy już niejedną ogólnopolską kampanię, i to w ekspresowym czasie realizacji.

Nasze osiągnięcia w zakresie produkcji oraz montażu kreacji reklamowych przedstawia galeria.

CENNIK

Poniżej przedstawiamy poglądowy cennik na montaż reklam. W celu uzyskania wiążącej wyceny zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Ze względu specyfikę montażu kreacji reklamowych w poszczególnych miejscach większość prac wyceniamy indywidualnie.