Oklejanie witryn 2020-10-22T07:17:46+00:00

OKLEJANIE WITRYN

WARSZAWA – JAK POWSTAJĄ KOLOROWE WITRYNY?

oklejanie szyb

Warszawa, Katowice, Gdynia, słowem każde duże miasto w Polsce to olbrzymia tablica reklamowa, na której każdy usługodawca i producent rozkleja swoje reklamy z nadzieją, że nie zginą w morzu konkurencyjnych ofert. Tymczasem, podstawą skuteczności reklamy jest jej widoczność. Jak ją uzyskać?

Co sprawia, że nasza reklama wpada w oko?

O widoczności reklamy decyduje wiele czynników, wśród których można wymienić:

  • rozmiar – im większy baner tym większa szansa, że zostanie zauważony przez dużą grupę potencjalnych konsumentów;
  • rodzaj nośnika – im bardziej niestandardowy nośnik treści marketingowej wybierzemy, tym większą mamy szansę, że zostanie on nie tylko dostrzeżony, ale przede wszystkim zapamiętany; stąd rosnąca popularność nietypowych nośników, takich jak folie reklamowe;
  • oryginalność przekazu – im bardziej niestandardowy będzie projekt naszego przekazu marketingowego, tym większe wzbudzi on zainteresowanie wśród potencjalnych konsumentów; doskonale ten warunek spełniają kreacje reklamowe, które jednocześnie pełnią rolę dekoracyjną.

Jak stworzyć reklamę, która wpadnie w oko?

Wielkoformatowe billboardy to nie jedyny sposób na stworzenie dużej wielkopowierzchniowej reklamy zewnętrznej. Innym są folie reklamowe, na których dzięki zaawansowanym technologiom druku możemy wydrukować praktycznie każdy komunikat reklamowy – treść, grafikę. Tak stworzoną reklamę możemy zamieścić w oknie lub wykleić na dowolnej sztywnej powierzchni. Jednym z najpopularniejszych sposobów wykorzystywania foli w reklamie jest oklejanie okien i witryn. Tworząc oryginalny projekt graficzny takiej reklamy możemy jednocześnie przekazać treści reklamowe oraz udekorować wnętrze lokalu.

Oklejanie szyb – niezawodny sposób na reklamę zewnętrzną

Oklejanie szyb to forma reklamy, z której od dawna korzystają lokale usługowe w całej Polsce. O jej skuteczności decyduje lokalizacja komunikatu marketingowego, który znajduje się bezpośrednio w miejscu, w którym możemy skorzystać z danej usługi lub nabyć reklamowany produkt.

Ze względu na przestrzeń jaką zazwyczaj dysponujemy w przypadku lokali usługowych i punktów handlowych, oklejanie szyb można zaliczyć do grupy wieloformatowych nośników reklamowych. Dzięki temu dany lokal jest bardziej widoczny dla przechodniów i kierowców, którym umknął zawieszony nad wejściem szyld. Oklejanie szyb pomaga również w zakotwiczaniu danego miejsca w świadomości potencjalnych klientów. Przechodząc ulicą nie do końca zwracamy uwagę na działające przy niej lokale, ale podświadomie zapamiętujemy kolory witryn sklepowych… Projektując reklamę zgodną z systemem identyfikacji wizualnej marki w ten sposób możemy zakotwiczyć punkt sprzedaży lub lokal usługowy w świadomości klienta.

Oklejanie witryn – profesjonalna usługa dla każdego

Jesteśmy firmą z Warszawy, ale usługi związane z oklejaniem witryn i okien realizujemy na terenie całego kraju. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych ekspertów, którzy na potrzeby Naszych Klientów wykonują:

  • całościowe oklejanie okien – w sytuacji, gdy rozmiar naklejki pokrywa się w stosunku 1:1 z rozmiarem okna/witryny;
  • częściowe oklejanie witryn – w sytuacji, gdy wyklejenia wymagają luźne elementy tworzące przekaz marketingowy;

Naklejki oraz folie reklamowe wyklejamy w witrynach sklepowych i oknach lokali usługowych. W ofercie posiadamy także profesjonalne oklejanie aut. Możemy również wykonać oklejanie okien w środkach komunikacji publicznej – metrze, autobusach i tramwajach.

Przed każdą realizacją przygotowujemy powierzchnię do aplikacji folii, tak aby aplikacja była estetyczna, a uzyskany efekt trwały. W tym celu wykorzystujemy chemię czyszczącą wiodących producentów.