ULOTKI 2022-01-28T13:19:41+00:00

ULOTKI

Ulotki reklamowe to nadal jedna z najpopularniejszych a zarazem taniej reklamy, łatwej w dostępnej i skutecznie docierającej do klienta. Ulotki mogą również pełnić szereg innych funkcji, służą jako etykiety, plakaty, instrukcje. Wykonujemy ulotki w niskich jak i w wysokich nakładach.

Standardowym gramaturą papieru używanym do druk jest 135g. Dzięki dwóm technologiom druku może realizować niewielki nakład w bardzo krótkim terminie, jak i wysoki nakład w bardzo niskiej cenie. Na życzenie klienta drukujemy  na grubszych papierach, dzięki czemu ulotka jest bardziej wytrzymała i efektowniejsza. Dla uszlachetnienia pokrywamy papier dodatkową folia w trzech rodzajach – matowej, połysk oraz delikatnej w dotyku folii typu „soft touch”. Ponadto w technologii offsetowej stosujemy lakier UV, który nakładamy na wybrane elementy dzięki czemu są dodatkowo wyróżnione.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI?

  • rozdzielczość grafik 300 dpi
  • optymalne ustawienie koloru czarnego to C 40%, M 40%, Y 40%, K 100
  • kolorystyka CMYK
  • czcionki zamienione na krzywe
  • preferowane formaty plików: PDF, TIFF, PSD, JPG

MAKIETY:

Ulotka A3 297 x 420 mm POBIERZ

Ulotka A4 210 x 297 mm POBIERZ

Ulotka A5 148 x 210 mm POBIERZ

Ulotka A6 105 x 148 mm POBIERZ

Ulotka DL 99 x 210 mm POBIERZ

Age of Color. Twoja profesjonalna drukarnia ulotek.

Współczesny marketing firm opiera się głównie na działalności w Internecie, jednak mimo to tradycyjne sposoby docierania do odbiorcy nadal są popularne i co najważniejsze – skuteczne. Jak rozpowszechniać różnego rodzaju informacje i utrwalać je w świadomości odbiorców w stosunkowo krótkim czasie? Przy pomocy ponadczasowych ulotek, których druk zlecić możesz nam.

Jako drukarnia Age of Color działamy w branży już wiele lat oferując ulotki w pełni dopasowane do indywidualnych wizji i wymagań naszych Klientów. Znajdziesz tu szeroki zakres materiałów, rozbudowany park maszynowy i wszystkie technologie nowoczesnego druku. Gwarantujemy precyzję wykonania, wysokojakościowy druk ulotek, otwartość na realizację najśmielszych projektów oraz terminowość. Zapewniamy także rzetelne doradztwo i pomoc specjalistów na każdym etapie współpracy.

Realizujemy druk ulotek na terenie Warszawy i nie tylko

Wszystkich zainteresowanych drukiem ulotek w naszym wykonaniu serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną ofertą i złożenia zamówienia. Wielkoformatowa drukarnia Age of Color zlokalizowana jest w mieście Warszawa, jednak drukujemy tu także ulotki dla Klientów z całej Polski.

Jesteśmy profesjonalnym i godnym zaufania partnerem w biznesie, o czym świadczy nieustannie powiększające się grono zadowolonych Klientów korzystających z oferty druku ulotek. W razie pytań prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.